Tieto stránky používajú cookies. Prečítajte si informácie o tom ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača. Ochrana osobných údajov
|    Hlavná stránka     |    Mapa siete NASTK     |    Členovia NASTK     |    Užitočné odkazy     |    Médiá      |    Návody   |    Kontakt    |    Prihlásiť  
Copyright © 2020 by Asphere. a.s.
Lehoty TK a EK v relácii RTVS Pozor, zákruta!

Predĺženie lehôt platnosti TK a EK o tri mesiace počas krízovej situácie spôsobenej ohorením Covid 19 / začiatok v čase 05:23 min.

https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1115/1522343
Zrušenie nálepiek v relácii RTVS Pozor, zákruta!

Peter Hulman odpovedá na otázky Igora Daniša k téme zrušenia nálepiek pri TK a EK v rozhlasovom magazíne RTVS Pozor, zákruta!

https://www.stk-asociacia.sk/media/nalepky.mp3
SITA spravodajstvo: Návrh na zrušenie nálepiek...

Návrh na zrušenie kontrolných nálepiek vníma Národná asociácia STK rozporuplne.

https://www.webnoviny.sk/navrh-na-zrusenie-kontrolnych-nalepiek-vnima-narodna-asociacia-stk-rozporuplne/
RTVS Farmárska revue, Nedeľa 16.02.2020 08:35

Technické kontroly poľnohospodárskych strojov na mieste. Reportáž začína v čase 12:51 min.

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/15192/213517
FirstPrev[1]NextLastv
Národná asociácia STK je prvou profesijnou organizáciou, ktorá združuje vybraných prevádzkovateľov poskytujúcich služby technických a emisných kontrol s dlhoročnými skúsenosťami na celom území Slovenskej republiky. Hlavnou ambíciou asociácie je byť aktívnym účastníkom celospoločenskej diskusie o zvyšovaní dôveryhodnosti a garantom skvalitňovania výkonu technických a emisných kontrol. Predmetom činnosti združenia je : spolupracovať s príslušnými ministerstvami SR a s ostatnými ústrednými orgánmi štátnej správy SR pri tvorbe právnych predpisov, ktoré súvisia s problematikou cestnej dopravy, podávať podnety a návrhy zákonov a ostatných legislatívnych opatrení, vytvárať podmienky na získanie informácií a poznatkov, ako aj na vzdelávaciu činnosť v oblasti technických a emisných kontrol, poskytovať svojim členom v súvislosti s ich činnosťou pomoc, poradenské, konzultačné, organizačné a ďalšie služby, ktoré sa dotýkajú oblasti technických a emisných kontrol, vydávať odborné publikácie z oblasti činnosti STK, propagovať ekologicky vhodné formy podnikania v sieti staníc technickej kontroly, spolupracovať s domácimi i so zahraničnými združeniami, zväzmi, inštitúciami, komorami a spolkami v súvislosti s problematikou STK.
Členovia NASTK podľa krajov
O nás
Profesné združenie Staníc Technickej Kontroly
NÁRODNÁ ASOCIÁCIA STK